123Kişi Sohbet Ediyor

GÖRÜNTÜLÜ SESLİ SOHBET

seslihayatim arasında dolaşıp yüksek ücretler ödeyip reklam botları ile zaman geçirmekten bıkanlar ve gerçekten sohbet edebilecek bir arkadaş arayanlar için olağan üstü bir ortam yarattık. Bu nedenle sesli sohbet ve çok daha fazlasına erişmek için artık son adım size kalmış durumda. Sitemizi ziyaret edip kısa bir üyelik işleminin ardından sistemi kullanmaya başlamanız mümkün olacaktır. Bu yönü ile bakıldığında hizmetin ücretlendirilmesi yapılmadığı için gönlünüzde sohbet etmeniz ve yeni kişiler tanımanız mümkün olacaktır.

Sesli sohbet siteleri arasında üyelerine son derece saygılı davranan sistemimiz içinde kesinlikle küfür hakaret ve terör tehdit eylemleri içeren mesajların iletilmesine olanak tanımamaktadır. Bu tür mesajları atanların ise derhal sistemden uzaklaştırılması sağlanarak söz konusu dünyanın tamamen yeni arkadaşlıklar edinmek isteyen çekingen insanlara kalmasını sağlamaktadır. Hali hazırda sosyal bir çevreniz varsa daha da genişletmek ve yeni arkadaşlıklar için hem şehrinizden hem de Türkiye de her hangi bir şehirden arkadaşlıklar edinmeniz mümkündür.

Seçimleriniz Geleceğinize Yön Verebilirsiniz

Sesli hayatim  sesli sohbet arasında yer alan en önemli farkımız çok kısa bir prosedür ile yazılımın kullanılmaya başlanmasıdır. Web tarayıcınıza ekleyeceğiniz bir eklenti ile girebileceğiniz sohbet dünyasına giriş içim mobil cihazlar da olanak tanımaktadır. Mobil cihazlarda işletim sistemine ait uygulama mağazasında bulunabilen uygulamamız ile aynı üyelik bilgilerini ve şifrenizi girerek sisteme bağlanmanız mümkün olacak. Sohbet uygulamalarının aksine çok hızlı ve kararlı bir bağlantıya sahip olan sistemimizde kopmalar yaşanmamaktadır. Operatörlerin 3g ve daha yüksek bağlantı hızlarını desteklediği her bölgede mobil görüntülü sesli sohbet dünyasına anlık olarak bağlanmanız mümkün olacaktır. En seçkin dostluklar için uygulama sizlere fazlası ile yeterli olacaktır.

 

 

 

 

Yazar : Patron
05 Ara Ptesi 20:44
101 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar