150

HABER MERKEZİ : Üyelik

# Üyelik Sayfamıza Hoş Geldiniz.

Üyelik Sayfamızda Neler Var?

-Nasıl Üye Olurum?

-Rumuz,Mail, Şifre Talebleri

-Profil Oluşturma Ve Reism Yükleme

Nasıl üye olabilirim; Sitemize üye olmak oldukça basittir, değerli arkadaşlar güvenliğiniz ve daha kaliteli ortam için lütfen kendi mail adresininizi kullanınız ve akılda kalıcı  unutmayacağınız bir şifre ve üyelik tarihinizi bir yere not alın yeterli olacaktır.Üyelik Sayfamızı ziyaret ederek seçmiş olduğunuz rumuz, şifre, mail ve güvenlik kodunu eksiksiz giriniz ve başarıyla kaydınızı tamamlayınız.

(Önemli Not;) Sitemize üyelik kaydı oluştururken farklı kişilerin isim soy isim,resimleri gibi aldatıcı üyelik kayıtları oluşturmayınız bu suçtur bunun hakkında yargılanabilirsiniz.

Rumuz değişimi; Rumuzunu kayıt ettiğiniz mail adresi ile bize iletişim sayfamızdan ya da canlı destek bölümümüzden rumuzumu değiştirmek istiyorum hakkında mail gönderirseniz işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriz, yada sitemizde buluna sorunlar odamızdan rumuz değişikliği hakkında destek alabilirsiniz.

Mail adres değişikliği;Sitemize uydurma mail ile üye kaydı oluşturduysanız ve bunu düzeltmek istiyorsanız üye olduğunuz tarihi hatırlamanız,şifreyi bilmeniz ve sitede bulunan Sorunlar odamıza girip yetkili arkadaşlar sitemize son yaptığınız girişleri ip logları ile, gerçekliliğinizi kontrol edip değişimi gerçekleştirecektir.

Şifre değişimi;Şifrenizin başkları tarafından kullanıldığını düşünüyorsanız kayıt yaptığınız mail ile bizlere İletişim yada Canlı Destek bölümümüz ile sorunlar odamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Profil düzenleme ve resim yükleme;Profil ve resim yükleme sayfası üye olduğunuz andan itibaren aktif olacaktır.Profillerinizi kendi bilgilerinizle sahte olmayan bilgilerle düzenleyiniz.

 

Sesli Chat Sesli Panel Sesli Chat Sesli Panel