150

HABER MERKEZİ : Kurallar

Kurallar

Kıymetli Üyelerimiz Ve Misafirlerimiz;

Sesli sohbet odalarımız içinde özgür ve huzurlu bir platform'da sağlam bir şekilde sesli chat etmek adına herkesin uyması gereken bazı şartlar vardır.Aşagıda listelenen kurallara uyduğunuz takdirde rastgele bir kıstlamaya maruz kalmadan bağımsız bir biçimde sesli sohbet edebilir, yepyeni dostluklar kurabilirsiniz.

# SesliMana Sohbet Kuralları

Argo,Hakaret Edici Söz; Sesli sohbet odalarını kullanırken sitemizde bulunan bay veya bayan kullanıcılarımızı belirttiğimiz gibi küfür,argo,hakaret,kötü söz ve davranışlardır.Saraypanel.Com yöneticileri tarafından yasaklanmıştır.Bu şartlara uymayan kullanıcılar tüm odalarımızda konuşmaları ve yazışmaları kesilecektir.

Siyasi Propaganda; SesliMana sohbet odalarımızda siyasi parti tartışması yapılması yasaktır.Ve T.C devleti alehinde sesli,görüntülü yada yazılı olarak siyasi konuşmalar eleştiriler yapmak kesinlikle yasaktir,suçtur.Atatürk'ün anlayışına hakaret edici sözler hakkında konuşmalar yasaktır.

Dil,Din,Irk,Mezhep Ayrımı; Ülkemiz'den ve Avrupa ülkelerinden sitemize ziyaret eden sesli sohbet odalarımıza katılan kullanıcıların, kendi aralarında dil,din,ırkve mezhep ayrımının yapılması Saraypanel.com yöneticileri tarafından yasaklanmıştır.Lütfen bu konuda hassas davranmanızı istiyoruz, bu tür ayrımlar yapıldığında uyarılmadan siteden iletişimleri kesilecektir.

Reklam/Flood;Genel sesli sohbet odalarımızda farklı web sitelerinin mikrofonda yada görüntülü ve yazılı flood olarak yada farklı programlar teknikleri ile reklam yapılması yasaktir, süresiz ban sebebidir.

Rumuz Kullanımı;Seçmiş olduğunuz kendinize has Rumuzlarınızın Türk Ahlak yapısına uygun olması gerekmektedir.Küfür içeren rumuzlar kullanıldığı takdirde SesliMana.Com odalarına giriş yaptığınızda bloke edilirsiniz, odalarımıza giriş yapamazsınız.

Sesli Görüntülü Görüşmeler; Sohbet odalarımıza bağlantı kuran kullanıcılarımız yaptıkları sesli ve görüntülü görüşmelerden kedinleri sorumludur.Her hangi bir eylemdem ötürü Saraypanel.com sesli sohbet- sesli chat - görüntülü sohbet sitesi sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı Bağlantıları;Sitemize her giren kullanıcının 18 yaşını geçmiş olması gerekmektedir.18 yaşından küçüklerin SesliMana.com sohbet odalarına girişleri tespit edildiğinde sistemden tamamen ilişkisi kesilip sınırsız olarak site dışına atılacaktır.

Ban,Gag,Mute;Kişisel sebeplerden ötürü kullanıcıya komut kullanılması yasaktır.Üst yetkili alt yetkiliye komut kullanamaz, şaka yoluylada olsa hiç bir şekilde üzerinde komut kullanması yasaktır, yapan ve uygulayan kişilerin yetkisi silinir.

Kişisel Bilgiler/Hesap Paylaşımı;Kullanıcılar arasında Skype,Email,Facebook,Twitter,İnstgram,telefon numarası ve benzeri sosyal paylaşım hesaplarının paylaşımı yasaktır.Farklı yollardan elde edilen isim,soy isim,ip adresi paylaşımları yapılası yasaktır.

Önemli Duyuru; Yukarda belirtmiş olduğumuz kuralları okuduysanız sizlerden ricamız Saraypanel.Com kullanıcıları ile paylaşmanız ve okutmanızdır.Saygılarımızla.

Sesli Chat Sesli Panel Sesli Chat Sesli Panel